Lustr ve stylu FLÄMISCH, 9 plamenů, lesklá mosaz
33 105,67 Kč*
- 2 tyčinky: 6+3 plameny
- Objímky ve vzhledu svíčky
- Povrch: lesklá mosaz
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 010.1235-16
Lustr ve stylu FLÄMISCH, 9 plamenů, lesklá mosaz
9ramenný lustr z produktové řady FLÄMISCH zaujme svou štíhlou elegancí. Šest ramen spodního patra se sbíhá v širokém S-oblouku ve střední váze. Ty v horním patře mají úzký tvar S. Bohatě navržený shaft má v horní části tendenci ke skořepinové úpravě. V tomto je zavěšeno stropní upevnění, velkočlánkový řetěz. Na konci tvoří zakončení stropu zvonovitá růžice. Není pochyb: tato lampa přináší slavnostní kouzlo do velkého salonu. Mihotání ohně v krbu sedí stejně jako vůně pryskyřice z dřevěné truhly. Světlo má devět patic E14, každá s výkonem až 40 wattů. Lustr s 9 světly ze série FLÄMISCH je dostupný v mosazi v Patina.
| Výška: | 55,0 cm |
|---|---|
| Délka zavěšení: | 70,0 cm |
| Průměr: | 64,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E14 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Barva: | Lesklá mosaz |
| Počet patic typu: | 9 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 3,8 kg |