Lustr ROCCA, 6-plamenný, bronz
12 226,96 Kč*
- klasický styl
- povrchová úprava: bronz
- stmívatelný lustr
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 010.1689-01
Lustr ROCCA, 6-plamenný, bronz
Důstojný 6ti žárovkový lustr ROCCA zdobí jemné dekorace v podobě úponků a květin. Stínidla jsou vyrobena ze skla a dokonale ladí s bronzovým povrchem. Příjemné světlo, které prosvítá nahoru skrz opálové matné skleněné stínítka, působí obzvláště jemně a vybízí k lenošení v obývacím pokoji nebo jídelně. Lustr je také stmívatelný, což usnadňuje nastavení jasu podle vaší nálady. Vhodné žárovky jsou žárovky s paticí E27 s max. 60 watty. Při použití úsporných LED je toto světlo ideální pro energeticky úsporné osvětlení. Série ROCCA zahrnuje řadu různých svítidel, jako jsou nástěnná, stropní a závěsná svítidla a lustry.
| Výška: | 54,0 cm |
|---|---|
| Celková výška: | 94,0 cm |
| Délka zavěšení: | 40,0 cm |
| Průměr: | 64,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E27 |
| Materiál konstrukce: | Ocel |
| Materiál potahu: | Sklo |
| Barva: | Bronz |
| Barevný kryt/stínítko: | Opál matný |
| Počet patic typu: | 6 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 60 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 7,5 kg |