Lustr JOSEPHINE, Ø 73,5cm, černý
15 352,90 Kč*
- Styl: Classic
- Povrch: Černá/matná zlatá
- stmívatelná
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 010.1841-01
Lustr JOSEPHINE, Ø 73,5cm, černý
Lustr JOSEPHINE je opravdovým lákadlem pro každou domácnost. Se svými šesti odstíny opálového bílého skla a zlatým krytem namontovaným na černých čtvercových trubkách dodává každé místnosti teplou a útulnou atmosféru. Měkké světlo, které vytváří, zalije každou místnost příjemným světlem a vytváří uvolněnou atmosféru. Tento lustr je inspirován módními vzory 60. let a dodává každé místnosti nadčasovou eleganci. Tento lustr je nejen nádherný, ale také funkční. Stínidla z opálově bílého skla poskytují příjemné osvětlení, ideální k večeři nebo ke čtení knihy. Stručně řečeno, Lustr JOSEPHINE je skvělým doplňkem do každé domácnosti, která hledá stylové a praktické řešení osvětlení. Se svým nadčasovým designem a příjemným osvětlením je nutností pro každého, kdo oceňuje útulnou a módní atmosféru.
| Výška: | 34,0 cm |
|---|---|
| Celková výška: | 150,0 cm |
| Délka zavěšení: | 116,0 cm |
| Průměr: | 73,5 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E27 |
| Materiál konstrukce: | Ocel |
| Materiál potahu: | Sklo |
| Barva: | Černá |
| Barevný kryt/stínítko: | Opál matný |
| Počet patic typu: | 6 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 20 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 6,25 kg |