Stropní lustr RING, 6 světel, zlatý
82 245,20 Kč*
- moderní, současný styl
- vyrobeno v Rakousku
- krystaly SCHÖLER CRYSTAL®
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 012.2411-01
Stropní lustr RING, 6 světel, zlatý
Stropní svítidlo ze série RING vyzařuje moderní šmrnc a lze jej použít různými způsoby. Nic nestojí v cestě jeho instalaci v ložnici, obývacím pokoji, jídelně nebo dokonce ve vstupním prostoru a zajišťuje brilantní osvětlení. Kombinace chromovaného mosazného rámu s čirými krystaly SCHÖLER CRYSTAL® se skvěle doplňují a dělají z lustru extravagantní zařizovací prvek. Četné křišťálové hranoly zapůsobí jak při zapnutí, tak při vypnutí a vytvářejí nádherné odlesky. Je vybavena 6 zásuvkami E14, může být vybavena maximálně 40 watty. Lustr o průměru 60 cm má výšku 14 cm a je tak ideální do místností s nízkou výškou stropu. Lampa je dostupná v chromové a zlaté verzi.
| Výška: | 14,0 cm |
|---|---|
| Průměr: | 60,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E14 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Krystal |
| Kvalitní křišťálové závěsy: | SCHÖLER CRYSTAL® |
| Barva: | Zlato |
| Barevný kryt/stínítko: | Průhledná |
| Počet patic typu: | 6 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 8,0 kg |