Nástěnné svítidlo JOSEPHINE, Ø 18cm, černé
3 655,34 Kč*
- Styl: Classic
- Povrch: Černá/matná zlatá
- stmívatelná
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 020.1373-01
Nástěnné svítidlo JOSEPHINE, Ø 18cm, černé
Nástěnné svítidlo JOSEPHINE je elegantní a stylová žárovka, která se skvěle hodí do předsíní, salonů a obývacích pokojů. Lampa má stínidlo z opálově bílého skla, které vytváří měkké a příjemné světlo. Stínidlo má matně zlatý kryt, který lampě dodává nadčasovou eleganci. Nástěnné svítidlo je namontováno na černé čtvercové trubici a má držák žárovky E27, který lze snadno vyměnit. Design nástěnného svítidla je inspirován 60. léty a dodává každé místnosti retro-chic atmosféru. Design připomínající lustr je skutečným poutačem a poskytuje dokonalé osvětlení. Díky kombinaci elegantního designu a měkkého světla je nástěnné svítidlo JOSEPHINE skvělým doplňkem do každé domácnosti.
| Výška: | 18,0 cm |
|---|---|
| hloubka: | 25,0 cm |
| Průměr: | 18,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E27 |
| Materiál konstrukce: | Ocel |
| Materiál potahu: | Sklo |
| Barva: | Černé/Zlato |
| Barevný kryt/stínítko: | Opál matný |
| Počet patic typu: | 1 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 20 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 1,00 kg |