Bodové svítidlo SEAN, 2-žárovkové, bílé
1 888,33 Kč*
- oba reflektory lze otáčet o 355°
- odolné materiály
- montáž na stěnu a strop
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 100.0493-03
Bodové svítidlo SEAN, 2-žárovkové, bílé
Kromě přebujelosti barev a tvarů minulých epoch je zde i kontrastní designový přístup v designu svítidel, který lze shrnout jako redukci na to podstatné. Designérům 60. a 70. let se podařilo vytvořit ikonické zařízení z kvádrů a válců. Dvoužárovkový reflektor a celá řada produktů SEAN vzdávají hold právě tomuto stylu: otočné reflektory zaměřují své nasměrované světlo na ty předměty a bytové doplňky, které tvoří moderní, objektivní zařízení.
Světlo má dvě patice GU10 pro každou až 13 wattů.
Svítidla řady SEAN jsou k dispozici také ve verzi s 1, 3, 4, 5 a 6 světly.
| Dlouho: | 35,0 cm |
|---|---|
| Šířka: | 6,0 cm |
| Výška: | 12,7 cm |
| Pivoting: | Ano |
| Typ patice: | GU10 |
| Materiál konstrukce: | Ocel |
| Materiál potahu: | Hliník |
| Barva: | Bílý |
| Barevný kryt/stínítko: | Bílý |
| Počet patic typu: | 2 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 13 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 0,8 kg |