LED reflektorová žárovka, GU10, 5W, 38°, se skleněným reflektorem
249,58 Kč*
- Typ patice GU10
- teplé bílé světlo (3000 Kelvinů)
- stmívatelné
Číslo zboží:
LM 230V/5W GLASGU10 (GU10/400lm/3000K)
Dostupnost:
Ihned
Připraveno k odeslání:
v do 1-4 pracovních dnů
Energetická účinnost:
empty
Číslo výrobku: 197.GU100005-01
Ke stažení
Datenblatt DE - Datasheet EN
(1)
Popis
LED reflektorová žárovka, GU10, 5W, 38°, se skleněným reflektorem
Stmívatelné LED reflektorové svítidlo má patici GU10 a poskytuje teplé bílé světlo s příjemnou barevnou teplotou (3000 K). Díky svému elegantnímu designu je LED žárovka dokonalou náhradou běžných halogenových žárovek.
| Dlouho: | 55 mm |
|---|---|
| Průměr: | 50 mm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Stmívatelné s: | Stmívač zadní hrany |
| Světlá barva: | 3000 Kelvinů (teplá bílá) |
| značka: | ORION |
| Spotřeba energie ve W: | 5 W |
| Odpovídá wattům běžné žárovky: | 40 W |
| Napětí / Volty: | 230 V |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 400 lm |
| Úhel paprsku: | 38 ° |
| Průměrná životnost: | 25.000 h |
| spínací cykly: | 12.500 |
| Index vykreslení barev: | 95 |
| Špičková intenzita světla: | 750 cd |
| Měřicí veličina pro stroboskopické efekty: | 0,4 |
| Množství měření blikání: | 0,9 |
| Účiník [0-1]: | 0,91 |
| Síťové napětí nebo ne přímo na síťové napětí: | přímo na síťové napětí |
| Zaostřené nebo nezaostřené světlo: | soustředěné světlo |
| Údržba světelného toku: | 0,96 |
| Faktor životnosti: | 1,0 |
| Index podání barev R9: | 95 |
| Vážená spotřeba energie: | 5 kw/1000h |
| Hmotnost netto: | 0,059 kg |
| Typ patice: | GU10 |