Bodové svítidlo SEAN, 1 žárovka, bílá
945,37 Kč*
- Bodové světlo lze otáčet o 355°
- Ocelový rám
- Povrch: bílá, černá nebo zlatá matná
Číslo zboží:
Str 10-493/1 weiß (exkl. GU10/13W)
Dostupnost:
Ihned
Připraveno k odeslání:
v do 1-4 pracovních dnů
Náš servis:
Vhodné světelné zdroje
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
1
x LED reflektorová žárovka, GU10, 5W, 38°, se skleněným reflektorem
Číslo výrobku: 100.0493-01
Popis
Bodové svítidlo SEAN, 1 žárovka, bílá
Díky svému jasnému, objektivnímu designu umožňuje jediný spot ze série SEAN kombinovat jej s moderními komplety. Jako bodové svítidlo je vhodné pro selektivní osvětlení předmětů a bytových doplňků a jako součást decentralizovaného konceptu osvětlení.
Navzdory své jednoduchosti lampa zaujme také svým smyslem pro detail, který je vyjádřen použitím distančního kroužku pro zamezení oslnění a důsledným použitím válcových prvků, ať už jde o pouzdro, otočné rameno nebo montážní desku.
Reflektory řady SEAN jsou k dispozici také v provedení s 2, 3, 4, 5 a 6 světly.
| Výška: | 12,0 cm |
|---|---|
| hloubka: | 12,7 cm |
| Průměr: | 10,0 cm |
| Pivoting: | Ano |
| Typ patice: | GU10 |
| Materiál konstrukce: | Ocel |
| Materiál potahu: | Hliník |
| Barva: | Bílý |
| Barevný kryt/stínítko: | Bílý |
| Počet patic typu: | 1 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 13 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 0,3 kg |