Závěsné svítidlo ROCCA, bronz, 32cm
7 663,74 Kč*
- stmívatelné závěsné světlo
- dekorativní prvky
- rovnoměrné rozložení světla
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 060.1611-01
Závěsné svítidlo ROCCA, bronz, 32cm
Závěsné svítidlo ROCCO zaujme svým jedinečným vzhledem a je obohacením klasicky zařízených obytných prostor. Jeho odstín opálově matného skla vytváří obzvláště jednotné, neoslňující světlo, které vytváří jemnou a útulnou atmosféru. Díky tomu se skvěle hodí nad jídelní stůl. Lví hlavy umístěné na bronzovém rámu dodávají lampě individuální charakter a dodávají jí majestátní eleganci. Závěsné světlo je stmívatelné, což znamená, že jas světla lze regulovat pro vytvoření dokonalé světelné nálady. Závěsné svítidlo o průměru 32 cm je vybaveno 3 světelnými zdroji (max. 60 wattů) v paticích E27. S úspornými LED diodami jde o energeticky úsporný světelný zdroj.
| Výška: | 54,0 cm |
|---|---|
| Celková výška: | 120,0 cm |
| Délka zavěšení: | 66,0 cm |
| Průměr: | 32,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E27 |
| Materiál konstrukce: | Ocel |
| Materiál potahu: | Sklo |
| Barva: | Bronz |
| Barevný kryt/stínítko: | Opál matný |
| Počet patic typu: | 3 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 60 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 2,4 kg |