Lustr ve stylu FLÄMISCH, 8 plamenů, lesklá mosaz
31 021,01 Kč*
- Materiál mosaz
- držáky lamp ve vzhledu svíček
- vyrobeno v Rakousku
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 010.1235-10
Lustr ve stylu FLÄMISCH, 8 plamenů, lesklá mosaz
8ramenný lustr z řady FLÄMISCH dovedně napodobuje své holandské modely. Jasné linie ramen, které se u základny kmene slévají do spirál, dřík ve tvaru balusteru, subtilní dekorace pod kapkovitými mušlemi: vlámský lustr je protipohybem přetížené nádhery lustrů Ludvíka XIV. a Ludvíka XV. Díky tomuto omezení jsou světla této řady ideální pro stylovou atmosféru bez nadměrné dekorace. Osm plamenů lustru osvětluje velkou místnost, z toho dva sál. Osm zásuvek E14, každá poskytuje výkon až 40 wattů. Lustr s 8 světly ze série FLÄMISCH je k dispozici také v [Patina] (010.1235-11).
| Výška: | 42,0 cm |
|---|---|
| Délka zavěšení: | 70,0 cm |
| Průměr: | 70,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E14 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Barva: | Lesklá mosaz |
| Počet patic typu: | 8 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 3,8 kg |