Lustr ve stylu FLÄMISCH, 10 plamenů, lesklá mosaz
37 373,93 Kč*
- slavnostní a stylové
- Materiál: mosaz
- Vyrobeno v Rakousku
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 010.1235-13
Lustr ve stylu FLÄMISCH, 10 plamenů, lesklá mosaz
Lustr s 10 plameny ze série FLÄMISCH dodá uměleckou nádheru každé místnosti. V tomto stylu kdysi vyzdobil svůj dům Peter Paul Rubens. Světlo v jeho obrazech je částečně odrazem světel, pod kterými maloval své modely a motivy. Do této atmosféry se nevyhnutelně ponoříte pod vlámským lustrem. Olejová barva, praskající dřevo a blikající svíčky jsou atmosférickými společníky. Desetiramenný lesk mosazi září ve světlých, velkých místnostech s tmavými dřevěnými stropy nad svátečním stolem. Deset zásuvek E14, každá dodává až 40 wattů. 10-ti světelný lustr ze série FLÄMISCH je k dispozici také v [Patina] (010.1235-14).
| Výška: | 42,0 cm |
|---|---|
| Délka zavěšení: | 70,0 cm |
| Průměr: | 70,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E14 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Barva: | Lesklá mosaz |
| Počet patic typu: | 10 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 4,8 kg |