Lustr ve stylu FLÄMISCH, 6 plamenů, lesklá mosaz
24 748,56 Kč*
- vysoce kvalitní mosazné zpracování
- objímky ve vzhledu svíček
- stylové a slavnostní
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 010.1235-07
Lustr ve stylu FLÄMISCH, 6 plamenů, lesklá mosaz
6-plamenný lustr ze série FLÄMISCH je zářivým středobodem v pravém slova smyslu. Lesklé mosazné tělo je ozařováno šesti svíčkami, které jej lámou v jemných kulatých prutech paží a nakonec vrací světlo do místnosti. Stylově typické dekorativní prvky, jako jsou S-křivky ramen zakončených spirálami a vázový tvar dříku, vyzařují jemnou, sebevědomě skromnou krásu. V kombinaci s těžkým, kazetovým dřevěným nábytkem, elegantními tapisériemi a olejomalbami v barokních zdobených rámech se ve vašem obývacím pokoji vytvoří známá historická atmosféra. Světlo má šest patic E14, každá s výkonem až 40 wattů. 6ramenný lustr ze série FLÄMISCH je dostupný v mosazi a patině.
| Výška: | 42,0 cm |
|---|---|
| Délka zavěšení: | 70,0 cm |
| Průměr: | 63,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E14 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Barva: | Lesklá mosaz |
| Počet patic typu: | 6 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 2,8 kg |