Nástěnné svítidlo FLÄMISCH, 2-žárovkové, patina
3 441,17 Kč*
% 5 334,34 Kč* (Ušetřeno 35.49 %)- stmívatelné
- barva: patina
- se svíčkovým vzhledem
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 020.0425-02
Nástěnné svítidlo FLÄMISCH, 2-žárovkové, patina
2žárovkové nástěnné svítidlo FLÄMISCH je díky svému starožitnému patinovanému vzhledu vhodné pro kombinaci s důstojnými, kvalitními interiéry. Stylový design těla světla, založený na vlámském umění z tepaného železa, vytváří domáckou, intimní atmosféru. Vzniklo měkké světlo, teplé barvy, velkoryse čalouněný nábytek a prostor pro dobrý pocit. Atmosféru dotváří také poryv větrných lamp s blikajícími svíčkami. Nástěnné svítidlo poskytuje výkon až 40 wattů každé prostřednictvím dvou patic E14. Světlo je stmívatelné a snadno se ovládá pomocí tahového spínače. Použití energeticky účinných žárovek pomáhá šetřit životní prostředí, klima a peníze.
| Šířka: | 34,0 cm |
|---|---|
| Výška: | 23,0 cm |
| hloubka: | 19,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E14 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Barva: | Patina |
| Počet patic typu: | 2 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 0,4 kg |