Nástěnné svítidlo ve stylu FLÄMISCH, 2 žárovky, lesklá mosaz
8 044,61 Kč*
- Rám se vzhledem svíčky
- Mosazný rám
- Vyrobeno v Rakousku
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 020.0346-04
Nástěnné svítidlo ve stylu FLÄMISCH, 2 žárovky, lesklá mosaz
2-žárovkové nástěnné svítidlo ze série FLÄMISCH kombinuje všechny stylové prvky vlámského lustru v té nejmenší podobě. Svíčky (držáky) jsou v objímkách ve tvaru misky. Slzové misky mají jemné úponkové zdobení. Ramena lustru se otáčí klasickými S-oblouky směrem ke středu nástěnného rámu. Kulovitý a balustrový tvar hřídele vede k prstenci, který využívá prstenec lustru jako držák stropního řetězu. Lesk mosazi odráží světlo v obloucích, vypouklinách, miskách a prstenech a teplým paprskem prozáří útulný kout, měkkou pohovku nebo dobový kus nábytku. Dvě zásuvky E14 poskytují každý až 40 wattů. Dvoužárovková lampa ze série FLÄMISCH je k dispozici také v [Patina] (020.0346-05).
| Šířka: | 35,0 cm |
|---|---|
| Výška: | 22,0 cm |
| hloubka: | 16,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E14 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Barva: | Lesklá mosaz |
| Počet patic typu: | 2 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| S přepínačem Y/N: | Ano |
| Hmotnost netto: | 0,7 kg |