Lustr ve FLÄMISCH stylu, 12+6 plamenů, lesklá mosaz, s orlem
98 492,95 Kč*
- Double eagle
- stmívatelné světlo
- kvalita made in Austria
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 010.1239-081
Lustr ve FLÄMISCH stylu, 12+6 plamenů, lesklá mosaz, s orlem
Lustr s 18 plameny ze série FLÄMISCH dělá čest svému jménu: dvojitý orel připevněný na konci dříku korunuje dokonale tvarovaný lustr. Dva věnce světel - dvanáct plamenů v dolní řadě a šest v horní řadě - splývají do světelného těla v mnoha pažích. Z koule typické pro styl vystupuje mnohočlánkový sloup, korunovaný výše zmíněnou orlicí. Prostorný obývací pokoj s dobovým nábytkem je tím pravým místem pro tuto nádheru. Lustr poskytuje dostatek výkonu pro slavnostní osvětlení prostřednictvím 18 patic E14, každá s výkonem až 40 wattů. Tento stylový lustr ze série FLÄMISCH je také dostupný v vzhled patiny a bez orla.
| Výška: | 77,0 cm |
|---|---|
| Délka zavěšení: | 70,0 cm |
| Průměr: | 105,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E14 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Barva: | Lesklá mosaz |
| Počet patic typu: | 18 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 20,0 kg |