Lustr ve FLÄMISCH stylu, 12 plamenů, lesklá mosaz
44 324,33 Kč*
- 2 patra
- masivní mosaz
- stylové a elegantní
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 010.1235-18
Lustr ve FLÄMISCH stylu, 12 plamenů, lesklá mosaz
12plamenný lustr ze série FLÄMISCH je ideální do historizujícího souboru pro zdařilé spojení slavnosti a formální barokní strohosti. Samotné rozměry a svítivost lustru vyžadují velkorysý prostor a personální obsazení. Průměr 75 centimetrů a výška plus zavěšení 140 centimetrů, plus pouhá síla dvanácti svíčkových lamp, vyžadují malý taneční sál, velký salon a bohaté doplňky. Pokud tedy máte k dispozici prostor a obklopíte se ušlechtilým nábytkem, této královně lustrů se nevyhnete. Dvanáct patic E14 ve vzhledu svíček může být vybaveno 40 watty a jejich svit lze regulovat pomocí externího stmívače. 12-ti světelný lustr z produktové řady FLÄMISCH je k dispozici také v [Patina] (020.0346-05).
| Výška: | 70,0 cm |
|---|---|
| Délka zavěšení: | 70,0 cm |
| Průměr: | 75,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E14 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Barva: | Lesklá mosaz |
| Počet patic typu: | 12 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 7,8 kg |