Lustr ve stylu FLÄMISCH, 8 plamenů, lesklá mosaz, bez orla
51 849,50 Kč*
- stylová a diskrétní
- stmívatelná lampa
- vyrobeno v Rakousku
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 010.1238-01
Lustr ve stylu FLÄMISCH, 8 plamenů, lesklá mosaz, bez orla
Lustr s 8 plameny ze série FLÄMISCH zaujme okouzlující nádherou vysoce kvalitního mosazného díla. Ušlechtilá střídmost dekorací zároveň vyjadřuje sebevědomou eleganci, která se opírá o dlouhou tradici. Ramena lamp popisují velkorysé oblouky, jejichž zúžení zdobí jemné květinové motivy. Středový sloupek je silně strukturovaný, skořepina nahoře ukrývá kroužek, do kterého je uchycen řetízek. Lustr je ideální velikosti pro místnosti o velikosti 20 až 30 metrů čtverečních. Lustr má 12 patic E14, každá s maximálním výkonem 40 wattů. Tento stylový lustr ze série FLÄMISCH je k dispozici také v [vzhled patiny] (010.1238-02).
| Výška: | 64,0 cm |
|---|---|
| Délka zavěšení: | 70,0 cm |
| Průměr: | 85,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E14 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Barva: | Lesklá mosaz |
| Počet patic typu: | 8 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 7,2 kg |