Lustr EMPIRE, 6 plamenů, zlatý, s opálově zlatými sklíčky
30 925,10 Kč*
% 43 403,45 Kč* (Ušetřeno 28.75 %)- Mosazný rám
- stmívatelné
- Odstín: Opál matný
Číslo výrobku: 010.1460-05
Lustr EMPIRE, 6 plamenů, zlatý, s opálově zlatými sklíčky
6-ti světelný lustr z řady EMPIRE je nepostradatelnou součástí vídeňské kavárny, střelným prachem nasáklého kovbojského salónu nebo fin de siècle Paris. Forma, která je tak odolná vůči módě a národním zvláštnostem, se nedá označit jinak než jako nadčasová. To samozřejmě platí i pro současnost: řada EMPIRE se stejně dobře přizpůsobuje moderním verzím komfortního zařízení se secesními a nostalgickými prvky z celé řady epoch. Lustr má šest patic E27, každá o maximálním výkonu 75 wattů. Vybaveno energeticky úspornými LED žárovkami, chráníte také klima a svou peněženku.
| Výška: | 41,0 cm |
|---|---|
| Délka zavěšení: | 70,0 cm |
| Průměr: | 80,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E27 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Sklo |
| Barva: | Zlato |
| Barevný kryt/stínítko: | Opál matný |
| Počet patic typu: | 6 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 75 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 13,5 kg |