Závěsné svítidlo EMPIRE, zlaté, 40cm
11 679,70 Kč*
- Materiál: mosaz a sklo
- Odstín: opál mat
- Kvalita z Rakouska
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 060.1271-01
Závěsné svítidlo EMPIRE, zlaté, 40cm
Závěsné svítidlo ze série EMPIRE vás hýčká teplým světlem, elegantními materiály a klasickým tvarem. Oblouk stínidla přechází na spodním konci do mosazného rámu a přechází do rámu ve tvaru přesýpacích hodin, který přebírá oblouk na horním konci. Velmi zdrženlivé dekorativní prvky, jako jsou drážky ve dvou vyčnívajících čepech uprostřed dříku, zlepšují celkový obraz. Tato klasika fin de siècle těší diváky i dnes. Nad jídelním nebo herním stolem, jako centrálním světlem velké předsíně, je položen základ nostalgického, stylového interiéru. Zásuvka E27 poskytuje až 75 wattů. Závěsné svítidlo EMPIRE je také dostupné v [Patina] (060.1271-02).
| Výška: | 37,0 cm |
|---|---|
| Délka zavěšení: | 90,0 cm |
| Průměr: | 40,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E27 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Sklo |
| Barva: | Zlato |
| Barevný kryt/stínítko: | Opál matný |
| Počet patic typu: | 1 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 75 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 3,2 kg |