Stropní svítidlo EMPIRE, chrom, s opálovým matným sklem, s tlačítkem, 26cm
7 984,10 Kč*
- Materiál chrom
- Odstín skla opál mat
- Vyrobeno v Rakousku
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 071.0085-0072
Stropní svítidlo EMPIRE, chrom, s opálovým matným sklem, s tlačítkem, 26cm
Stropní svítidlo ze série EMPIRE je vhodné pro použití v menších místnostech, které potřebují zajistit teplé a rovnoměrné světlo. Více světel za sebou je také velmi oblíbené pro vytváření výkonného osvětlení. Harmonická struktura kruhů, elips a kulovité zakončení rozety, která zdobí skleněné stínidlo, vyzařuje historickou atmosféru. Myslíte si, že slyšíte vlny narážející na příď výletní lodi, klapání koule v ruletě, cinkání nádobí v kavárně. V kombinaci s teplými barvami stěn, dřevem, sklem a chromem bude toto svítidlo ozdobou každé místnosti. Dvě zásuvky E14 každá poskytují výkon až 40 wattů. Stropní svítidlo ze série EMPIRE je dostupné také v provedení [Satin] (071.0085-016), [Patina] (071.0085-011), [matná mosaz] (071.0085-002) a [Zlato] (071.0085-001).
| Výška: | 9,0 cm |
|---|---|
| Průměr: | 26,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E14 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Sklo |
| Barva: | Chrom |
| Barevný kryt/stínítko: | Opál matný |
| Počet patic typu: | 2 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |