Lustr EMPIRE, 7 světel, zlatý, s opálově zlatými skly
36 214,07 Kč*
% 50 825,47 Kč* (Ušetřeno 28.75 %)- Mosazný rám
- stmívatelné
- Odstín: Opál matný
Číslo zboží:
LU 1460/7 gold/385 opal-gold
Dostupnost:
Ihned
Připraveno k odeslání:
v do 1-4 pracovních dnů
Náš servis:
Vhodné světelné zdroje
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
7
x LED žárovka tvar, E27, 8W, mat
Číslo výrobku: 010.1460-07
Popis
Lustr EMPIRE, 7 světel, zlatý, s opálově zlatými skly
7-plamenný lustr ze série EMPIRE bude ústředním bodem každého stylově zařízeného bytu. Lesk mosazi, jasná, hřejivá bílá záře sedmi plamenů, precizně zpracované dekorace a v neposlední řadě i životní postoj umělecky vzkvétající éry přelomu století vás okamžitě uchvátí. Lustr lze kombinovat s dřevěným nábytkem, spoustou látek, secesními prvky a jasnými tvary. Lustr má sedm patic E27 pro každou až 75 wattů. Díky energeticky úsporným LED žárovkám ušetříte energii a náklady. Tento produkt je zásilkou.
| Výška: | 45,0 cm |
|---|---|
| Délka zavěšení: | 70,0 cm |
| Průměr: | 90,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E27 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Sklo |
| Barva: | Zlato |
| Barevný kryt/stínítko: | Opál matný |
| Počet patic typu: | 7 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 75 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 13,4 kg |