EMPIRE závěsné světlo, zlaté, 40cm, s tahem
27 534,47 Kč*
- Materiály: mosaz a sklo
- Odstín: Opál matný
- Kvalita z Rakouska
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 060.1273-01
EMPIRE závěsné světlo, zlaté, 40cm, s tahem
Závěsné svítidlo ze série EMPIRE zaujme nejen svým klasickým, věčně mladým tvarem, ale také flexibilitou použití. Tažení se provádí pomocí vážené kladky, což znamená, že výšku lze nastavit bez námahy. Závaží má dole distanční vložku, která zároveň slouží jako vedení kabelu. Pohodlné ovládání umožňuje rukojeť pod mosazným rámem deštníku. Teplé matné světlo je vhodné pro jemné všestranné osvětlení stylově zařízené místnosti s vysoce koncentrovaným osvětlením pod clonou. Zásuvka E27 pro až 75 wattů zajišťuje bohatý světelný výkon. Závěsné svítidlo EMPIRE s tahem je dostupné také v [Patina] (060.1273-02).
| Celková výška: | 122,0-200,0 cm |
|---|---|
| Průměr: | 40,0 cm |
| Výškově nastavitelné: | A |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E27 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Sklo |
| Barva: | Zlato |
| Barevný kryt/stínítko: | Opál matný |
| Počet patic typu: | 1 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 75 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 10,4 kg |