Lustr EMPIRE, 5 plamenů, patina, s opálovými patinovanými sklíčky
25 787,41 Kč*
% 33 930,04 Kč* (Ušetřeno 24 %)- Mosazný rám
- stmívatelné světlo
- Stínidlo: Opál matný
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 010.1460-04
Lustr EMPIRE, 5 plamenů, patina, s opálovými patinovanými sklíčky
Lustr s 5 plameny ze série EMPIRE by mohl viset ve vídeňské kavárně přelomu století, pařížské varieté nebo westernovém salónu. Tento lustr je nadčasový, a proto zázrak proměnlivosti. V dnešní době samozřejmě nekouří ani majestátní nositelé cylindrů, ani kolty: lampa EMPIRE vyzařuje uklidňující, hřejivé světlo, příjemnou atmosféru a hodí se do každého interiéru, kde se používá hodně dřeva a látek. Mosaz a matná skleněná stínidla dělají z lustru centrální poutač.
Každá z pěti patic E27 poskytuje výkon až 75 wattů. Doporučujeme používat energeticky úsporné LED žárovky.
| Výška: | 40,0 cm |
|---|---|
| Délka zavěšení: | 70,0 cm |
| Průměr: | 65,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E27 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Sklo |
| Barva: | Patina |
| Barevný kryt/stínítko: | Opál matný |
| Počet patic typu: | 5 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 75 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 7,6 kg |