Stropní svítidlo PANKOK, bronz, 38cm
1 837,81 Kč*
- klasické stropní svítidlo
- stmívatelné
- bronzová povrchová úprava
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 071.0583-02
Stropní svítidlo PANKOK, bronz, 38cm
Nadčasový vzhled stropního svítidla PANKOK z něj dělá harmonického společníka do klasických interiérů. Díky svému subtilnímu, ale hravému vzhledu rozzáří každý typ interiéru. Vysoce kvalitní pouzdro má elegantní bronzovou povrchovou úpravu a je zdobeno působivými ornamenty. Střed tvoří opálové matné skleněné stínidlo s dekorativním vzhledem, které je uprostřed zakončeno kovovým hrotem. Energeticky úsporná LED jádra jsou zvláště vhodná jako světelné zdroje, protože umocňují jemný světelný efekt saténového stínítka. To znamená, že nejen design, ale i světelný efekt zve ke snění. Tři zásuvky E14 zajistí, že zůstanete stále tady a teď, a každý osvětlí svůj pokoj výkonem 40 wattů. V kombinaci se stmívačem s fázovým řízením si také můžete zvolit optimální úroveň jasu, pokud jde o světelnou náladu, a vytvořit tak s PANKOK mimořádně útulné chvíle.
| Výška: | 11,0 cm |
|---|---|
| Průměr: | 38,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Stmívatelné s: | Stmívač s řízením fáze |
| Typ patice: | E14 |
| Materiál konstrukce: | Ocel |
| Materiál potahu: | Sklo |
| Barva: | Bronz |
| Barevný kryt/stínítko: | Opál matný |
| Počet patic typu: | 3 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 1,3 kg |