LED žárovka ve tvaru kapky, E14, 4,5 Wattu, matná
123,43 Kč*
- Typ patice E14
- (2700 Kelvinů) teplé bílé světlo
- stmívatelné
Číslo zboží:
LM E14/4,5W i.m. (Illu/2700K/450lm)
Dostupnost:
Ihned
Připraveno k odeslání:
v do 1-4 pracovních dnů
Energetická účinnost:
empty
Číslo výrobku: 197.E140004-053
Ke stažení
Datenblatt DE - Datasheet EN
(0.19)
Popis
LED žárovka ve tvaru kapky, E14, 4,5 Wattu, matná
LED diody, které připomínají vlákna, v čiré LED lampě ve tvaru slzy s paticí E-14 imitují klasický vzhled žárovky s příjemnou, teplou bílou barvou světla (2700 K). Tato stmívatelná LED lampa je ideální pro různé osvětlovací aplikace, ať už jako noční lampička, akcentační světlo v obývacím pokoji nebo nástěnná svítidla v chodbě.
| Dlouho: | 78 mm |
|---|---|
| Průměr: | 45 mm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Stmívatelné s: | Stmívač zadní hrany |
| Světlá barva: | 2700 Kelvinů (teplá bílá) |
| značka: | ORION |
| Spotřeba energie ve W: | 4,5 W |
| Odpovídá wattům běžné žárovky: | 39 W |
| Napětí / Volty: | 220-240 V |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 450 lm |
| Průměrná životnost: | 15.000 h |
| spínací cykly: | 7.500 |
| Index vykreslení barev: | >80 |
| Měřicí veličina pro stroboskopické efekty: | 0,4 |
| Množství měření blikání: | 1,0 |
| Účiník [0-1]: | 0,5 |
| Síťové napětí nebo ne přímo na síťové napětí: | přímo na síťové napětí |
| Zaostřené nebo nezaostřené světlo: | nezaostřené světlo |
| Údržba světelného toku: | 0,94 |
| Faktor životnosti: | 0,9 |
| Index podání barev R9: | 6 |
| Vážená spotřeba energie: | 5 kw/1000h |
| Hmotnost netto: | 0,013 kg |
| Typ patice: | E14 |