Stolní lampa FLÄMISCH, patina, D20cm
3 441,17 Kč*
% 5 334,34 Kč* (Ušetřeno 35.49 %)- Mosazný rám
- Povrch: Patina
- vyrobeno v Rakousku
Číslo výrobku: 040.0348-22
Stolní lampa FLÄMISCH, patina, D20cm
Stolní lampa z naší řady vlámských barokních lamp poskytuje hřejivý dotek světla do elegantního interiéru. Stejně jako Vermeerův obraz, různé akcenty světla zvýrazní různé prvky místnosti. To znamená, že můžete oblastem místnosti přiřadit různé funkce bez ohledu na velikost. Umístěná na komodě, na odkládacím stolku vedle židle, na velkém stole - stolní lampa bude vždy dýchat svou vlastní atmosférou. Zásuvka E27 poskytuje výkon až 40 wattů.
Tato stolní lampa je k dispozici také s průměrem [34 centimetrů] (040.0443-02), [40 centimetrů] (040.0444-02) a ve verzi [4 žárovky] (040.0448).
| Výška: | 35,0 cm |
|---|---|
| Průměr: | 20,0 cm |
| Stmívatelné: | Ne |
| Typ patice: | E27 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Manažer |
| Barva: | Patina |
| Barevný kryt/stínítko: | Hnědá |
| Počet patic typu: | 1 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 60 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |
| S přepínačem Y/N: | Ano |
| Hmotnost netto: | 0,5 kg |