Lustr EMPIRE CRYSTAL, 6 světel, staré stříbro
46 313,39 Kč*
% 57 352,64 Kč* (Ušetřeno 19.25 %)- made in Austria
- povrch: staré stříbro
- umělecky ražený ozdobný pás
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 011.2385-011
Lustr EMPIRE CRYSTAL, 6 světel, staré stříbro
Lustr EMPIRE CRYSTAL vyrobený v továrně na osvětlení ORION ve Vídni je elegantní, působivý a velkolepý. Je vhodná pro instalaci do klasicky zařízených obytných i smluvních místností, kde okouzlí působivým vzhledem a útulným světlem. Jeho masivní mosazný rám zdobí četné jemné křišťálové řetízky od Schöler, které při dopadu světla vytvářejí velkolepou hru světla. O to se stará 6 zásuvek E14, které jsou skryty za zemí, nahoru otevíraná skleněná mísa s ozdobně broušenými hranami a křišťálovými řetízky. Ornamentálně ražený věnec, který spojuje křišťálové řetízky a mísu, je lemován četnými krystaly ve tvaru slzy. Celkový vzhled lustru dotváří fasetovaná křišťálová koule, která tvoří glamour povrch.
| Výška: | 65,0 cm |
|---|---|
| Celková výška: | 135,0 cm |
| Délka zavěšení: | 70,0 cm |
| Průměr: | 42,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E14 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Krystal |
| Kvalitní křišťálové závěsy: | SCHÖLER CRYSTAL® |
| Barva: | Staré stříbro |
| Barevný kryt/stínítko: | Krém |
| Počet patic typu: | 6 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 9,0 kg |