Nástěnný držák EMPIRE CRYSTAL, 2 plamenů, Staré stříbro
9 045,35 Kč*
% 14 878,84 Kč* (Ušetřeno 39.21 %)- made in Austria
- křišťálové závěsy: čiré krystaly Asfour
- povrch: staré stříbro
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 020.1265-03
Nástěnný držák EMPIRE CRYSTAL, 2 plamenů, Staré stříbro
Nástěnné ramenové svítidlo EMPIRE CRYSTAL má podobu klasického lustru a je tak ideálním doplňkem k ostatním svítidlům ze stejnojmenné série. V klasických obytných a smluvních místnostech zajišťuje krásné světelné podmínky a vytváří skvělé světelné odrazy díky vysoce kvalitním krystalům Asfour. Masivní mosazný rám je pochromovaný a skládá se z půlkruhového reliéfního ozdobného pásku a křišťálových hrotů, které tvoří řetízky. Dekorativní krystaly ve tvaru slzy přinášejí hravost a uvolnění. Dvě světelná ramena, která jsou připevněna k ozdobnému pásku, mají každé patici E14 a každé je provozováno maximálně 40 wattů. Jas elegantního křišťálového nástěnného svítidla lze regulovat pomocí stmívače. Dostupné v těchto barvách: 24 karátové pozlacení, staré stříbro, patina.
| Šířka: | 31,0 cm |
|---|---|
| Výška: | 60,0 cm |
| hloubka: | 17,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E14 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Krystal |
| Kvalitní křišťálové závěsy: | Sklo Asfour Crystal |
| Barva: | Staré stříbro |
| Barevný kryt/stínítko: | Průhledná |
| Počet patic typu: | 2 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 2,4 kg |