Stropní svítidlo EMPIRE CRYSTAL, starožitné stříbro, 61 cm
43 615,82 Kč*
% 54 012,53 Kč* (Ušetřeno 19.25 %)- made in Austria
- stmívatelné stropní svítidlo
- křišťálové závěsy SCHÖLER CRYSTAL®
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 071.0489-03
Stropní svítidlo EMPIRE CRYSTAL, starožitné stříbro, 61 cm
Stropní svítidlo EMPIRE CRYSTAL se prezentuje v exkluzivním provedení z masivního mosazi a se závěsem SCHÖLER CRYSTAL® a proto se hodí zejména do klasických interiérů, ale také do komerčních prostor. Charakteristickým rysem je nákladně broušená skleněná miska, která rovnoměrně rozptyluje světlo do místnosti a chrání před oslněním. Na bohatě zdobeném ozdobném pásku je připevněno nespočet kapkovitých krystalů, které díky rozptýlenému světelnému paprsku jiskří a vytvářejí jedinečné odrazy. Pozoruhodná je také fasetovaná křišťálová koule, která se zdá být vznášet a dodává stropnímu svítidlu další lesk.
Je vybaveno 8 objímkami E27 a lze jej provozovat s žárovkami o maximálním výkonu 60 W. Jeho jas lze regulovat pomocí stmívače.
Stropní svítidlo je k dispozici v povrchových úpravách staré stříbro, stará patina a 24karátové zlato.
Tento produkt je přepravní zboží.
| Výška: | 30,0 cm |
|---|---|
| Průměr: | 61,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E27 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Krystal |
| Kvalitní křišťálové závěsy: | SCHÖLER CRYSTAL® |
| Barva: | Staré stříbro |
| Barevný kryt/stínítko: | Krém |
| Počet patic typu: | 8 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 60 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 11,2 kg |