Stropní svítidlo EMPIRE CRYSTAL, zlaté, 39cm
31 230,05 Kč*
- vyrobeno v Rakousku
- ozdobná stuha pozlacená 24 karátovým zlatem
- křišťálové závěsy: SCHÖLER CRYSTAL®
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 071.0489-00
Stropní svítidlo EMPIRE CRYSTAL, zlaté, 39cm
Luxusní obývací prostor vyžaduje odpovídající vybavení. Toho je dosaženo díky exkluzivní sérii EMPIRE CRYSTAL, vyráběné v továrně na osvětlení ORION ve Vídni. Exkluzivní materiály a vynikající zpracování charakterizují stejnojmenné dekorativní stropní svítidlo. Její rám z masivní mosazi je pozlacený 24 karátovým zlatem a skleněná mísa se saténovou povrchovou úpravou má důmyslně vybroušené okraje pomocí procesu diamantového řezání. Oranžový věnec, který mísu obklopuje, zdobí četné krystaly ve tvaru slzy od Schölera. To zajišťuje jemné rozložení světla v místnosti a neoslňující a příjemný světelný efekt. Tři patice E14 jsou určeny pro stmívatelná svítidla s patřičnou paticí a maximálně 40 watty a zajišťují regulaci jasu stropních svítidel pomocí stmívače.
| Výška: | 25,0 cm |
|---|---|
| Průměr: | 39,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E14 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Krystal |
| Kvalitní křišťálové závěsy: | SCHÖLER CRYSTAL® |
| Barva: | Zlato |
| Barevný kryt/stínítko: | Krém |
| Počet patic typu: | 3 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 7,0 kg |