Stropní svítidlo EMPIRE CRYSTAL, zlaté, 45 cm
41 344,50 Kč*
- made in Austria
- umělecky embosovaná ozdobná stuha
- čiré krystaly SCHÖLER CRYSTAL®
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 071.0489-001
Stropní svítidlo EMPIRE CRYSTAL, zlaté, 45 cm
Elegantní celkový vzhled stropního svítidla EMPIRE CRYSTAL je výsledkem použití exkluzivních materiálů a vynikajícího zpracování. Zlacení 24 karátovým zlatem zušlechťuje celomosazný rám a skleněná mísa se saténovou povrchovou úpravou byla opatřena důmyslným řezem hrany pomocí procesu diamantového řezání. Ornamentálně reliéfní ozdobný pás je lemován četnými křišťálovými kapkami od Schölera, které jsou zodpovědné za nádherné odrazy světla v místnosti. Šest patic E14 lze osadit žárovkami s maximálním výkonem 40 wattů a díky krytu ze saténového skla vyzařují homogenní světlo, aniž by diváka oslňovaly. Stmívatelné stropní svítidlo je ručně vyráběno v továrně na osvětlení ORION ve Vídni.
| Výška: | 25,0 cm |
|---|---|
| Průměr: | 45,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E14 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Krystal |
| Kvalitní křišťálové závěsy: | SCHÖLER CRYSTAL® |
| Barva: | Zlato |
| Barevný kryt/stínítko: | Krém |
| Počet patic typu: | 6 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 6,5 kg |