Nástěnné svítidlo EMPIRE CRYSTAL, 2 světla, zlatá barva
27 113,35 Kč*
- vyrobeno v Rakousku
- Křišťálový závěs: SCHÖLER CRYSTAL®
- stmívatelné nástěnné svítidlo
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 020.1172-01
Nástěnné svítidlo EMPIRE CRYSTAL, 2 světla, zlatá barva
Křišťálové řetězy od firmy Koppen by Schöler, bohatě zdobená stuha a skleněná miska s důmyslně broušenými hranami tvoří nástěnné ramenní svítidlo EMPIRE CRYSTAL se dvěma plameny. V komerčních i soukromých obytných prostorech poskytuje důstojné akcentní osvětlení pokojových ploch a nábytku. Skleněný kryt, který je v horní části otevřený, zajišťuje osvětlení bez oslnění, které však přímo osvětluje krystaly a vytváří krásné světelné odrazy. Dvě patice E14 pracují s maximálním příkonem 40 W a jejich jas lze regulovat pomocí stmívače.
Svítidlo je k dispozici v provedení s 24karátovým pozlacením a s povrchovou úpravou ve starožitném stylu ve starostříbrné a starožitné patině.
| Šířka: | 30,0 cm |
|---|---|
| Výška: | 45,0 cm |
| hloubka: | 15,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E14 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Krystal |
| Kvalitní křišťálové závěsy: | SCHÖLER CRYSTAL® |
| Barva: | Zlato |
| Barevný kryt/stínítko: | Krém |
| Počet patic typu: | 2 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 2,3 kg |