LED stropní svítidlo LERO, čtvercové, matné zlato, 23cm
2 218,38 Kč*
- ultra plochý LED panel
- vhodný pro montáž na stěnu a strop
- puristický design
Číslo výrobku: 071.0623-02
LED stropní svítidlo LERO, čtvercové, matné zlato, 23cm
Stropní svítidlo LERO ve tvaru dlaždice lze díky svému modernímu a jednoduchému designu snadno kombinovat s širokou škálou stylů interiérového designu. Hliníkový rám lampy s výškou pouhých 2,4 centimetru je k dispozici s povrchovou úpravou v matném zlatě, bílé a titanové barvě. Kryt je vyroben z odolného, opálově matného akrylátového skla, které zajišťuje rovnoměrné rozložení světla. Stropní svítidlo se vyznačuje moderní LED technologií se světelným výkonem 2100 lumenů a vyzařuje teplé bílé světlo o 3000 Kelvinech. Napevno nainstalované LED diody může v případě potřeby vyměnit technik.
| Dlouho: | 23,0 cm |
|---|---|
| Šířka: | 23,0 cm |
| Výška: | 2,4 cm |
| Stmívatelné: | Ne |
| Světlá barva: | 3000 Kelvinů (teplá bílá) |
| Materiál konstrukce: | Hliník |
| Materiál potahu: | Plast/PVC |
| Barva: | Titan/Silber mat |
| Barevný kryt/stínítko: | Opál matný |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 2100 lm |
| Trvale instalovaná LED: | A |
| Výkon ve W / trvale instalovaná LED: | 22 W |
| LED třídy energetické účinnosti: | F |
| LED diody vyměnitelné: | Ano, od techniků |
| Vážená spotřeba energie: | 25,2 kw/1000h |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |
| Hmotnost netto: | 0,9 kg |