LED deska 22c 22W SMD (220 kusů) 816x6mm 3000K 1900Lm
280,74 Kč*
- Barva světla 3000 Kelvinů
- Světelný tok 1900 lumenů
- 22 wattů
- Délka 816 mm
- Šířka 6 mm
Číslo zboží:
LED 22c 22W SMD(220pcs)816x6mm2100lm3000
Dostupnost:
Ihned
Připraveno k odeslání:
v do 1-4 pracovních dnů
Energetická účinnost:
empty
Číslo výrobku: 199.0022-03
Ke stažení
Datenblatt DE - Datasheet EN
(0.5)
Popis
LED deska 22c 22W SMD (220 kusů) 816x6mm 3000K 1900Lm
| Dlouho: | 816 mm |
|---|---|
| Šířka: | 6 mm |
| Výška: | 1 mm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Světlá barva: | 3000 Kelvinů (teplá bílá) |
| Spotřeba energie ve W: | 22 W |
| Počet LED diod: | 220 |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 1900 lm |
| Index vykreslení barev: | 80 |
| Špičková intenzita světla: | 556 cd |
| Síťové napětí nebo ne přímo na síťové napětí: | není připojen přímo k síťovému napětí |
| Zaostřené nebo nezaostřené světlo: | soustředěné světlo |
| Údržba světelného toku: | 0,96 |
| Faktor životnosti: | 0,90 |
| Index podání barev R9: | 10 |