LED deska 16e 16W SMD (80 kusů) 607x5mm páska 3000K 1700Lm
328,84 Kč*
- Barva světla 3000 Kelvinů
- Světelný tok 1700 lumenů
- 16 wattů
- Délka 607 mm
- Šířka 5 mm
Číslo zboží:
LED 16e 16W SMD(80pcs)607x4,8mmBand3000K
Dostupnost:
Ihned
Připraveno k odeslání:
v do 1-4 pracovních dnů
Energetická účinnost:
empty
Číslo výrobku: 199.0016-05
Ke stažení
Datenblatt DE - Datasheet EN
(0.5)
Popis
LED deska 16e 16W SMD (80 kusů) 607x5mm páska 3000K 1700Lm
| Dlouho: | 607 mm |
|---|---|
| Šířka: | 5 mm |
| Výška: | 1 mm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Světlá barva: | 3000 Kelvinů (teplá bílá) |
| Spotřeba energie ve W: | 16 W |
| Počet LED diod: | 80 |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 1700 lm |
| Index vykreslení barev: | 80 |
| Síťové napětí nebo ne přímo na síťové napětí: | není připojen přímo k síťovému napětí |
| Zaostřené nebo nezaostřené světlo: | nezaostřené světlo |
| Údržba světelného toku: | 0,96 |
| Faktor životnosti: | 0,90 |
| Index podání barev R9: | 3 |