LED deska 8e 8W COB 13x13mm (Ø6mm) 3000K 660Lm
854,62 Kč*
- Barva světla 3000 Kelvinů
- Světelný tok 660 lumenů
- 8 wattů
- Délka 13 mm
- Šířka 13 mm
Číslo zboží:
LED 8e 8W COB 13x13mm (6mm) 3000K
Dostupnost:
Ihned
Připraveno k odeslání:
v do 1-4 pracovních dnů
Energetická účinnost:
empty
Číslo výrobku: 199.0008-05
Ke stažení
Datenblatt DE - Datasheet EN
(0.5)
Popis
LED deska 8e 8W COB 13x13mm (Ø6mm) 3000K 660Lm
| Dlouho: | 13 mm |
|---|---|
| Šířka: | 13 mm |
| Výška: | 2 mm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Světlá barva: | 3000 Kelvinů (teplá bílá) |
| Spotřeba energie ve W: | 8 W |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 660 lm |
| Index vykreslení barev: | 80 |
| Síťové napětí nebo ne přímo na síťové napětí: | není připojen přímo k síťovému napětí |
| Zaostřené nebo nezaostřené světlo: | nezaostřené světlo |
| Údržba světelného toku: | 0,96 |
| Faktor životnosti: | 0,90 |
| Index podání barev R9: | 12 |