LED stropní svítidlo LERO, 40cm, kulaté, bílé
3 148,63 Kč*
- ultra ploché LED světlo
- čistý design
- třída ochrany II
Číslo výrobku: 071.0644-01
LED stropní svítidlo LERO, 40cm, kulaté, bílé
Puristické, stylové, čisté – tak lze popsat LERO. Válcové stropní LED svítidlo zaujme nejen fanoušky uklizeného minimalistického stylu. Jejich jednoduchý a jasný tvar ladí s nejrůznějšími styly bydlení a dodává místnosti jasnou a klidnou atmosféru. Stínidlo je vyrobeno z opálově matného akrylátového skla, rám lampy je kovový a má bílou povrchovou úpravu. Díky nízké výšce pouhých 2,9 centimetru je ideální pro základní osvětlení místností s nízkými stropy. Se světelným výkonem 2850 lumenů dokáže jeho teplé bílé světlo snadno poskytnout i velkým místnostem vyvážené základní osvětlení a v případě potřeby jej lze ztlumit. Jejich používáním přispíváte k udržitelnému osvětlení ve vašich obytných nebo pracovních prostorech.
| Výška: | 2,9 cm |
|---|---|
| Průměr: | 40,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Stmívatelné s: | Stmívač zadní hrany |
| Světlá barva: | 3000 Kelvinů (teplá bílá) |
| Materiál konstrukce: | Hliník |
| Barva: | Bílý |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 2850 lm |
| Trvale instalovaná LED: | A |
| Výkon ve W / trvale instalovaná LED: | 30 W |
| LED třídy energetické účinnosti: | F |
| LED diody vyměnitelné: | Ano, od techniků |
| Vážená spotřeba energie: | 30 kw/1000h |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |
| Hmotnost netto: | 1,2 kg |