LED stropní svítidlo LERO, titan, čtvercové, 18cm
1 762,18 Kč*
- ultra plochý LED panel
- vhodný pro montáž na stěnu a strop
- puristický design
Číslo výrobku: 071.0623-01
LED stropní svítidlo LERO, titan, čtvercové, 18cm
Potřebujete efektivní základní osvětlení do místnosti s nízkým stropem? Pak je řada světel LERO v ultra plochém designu tou správnou volbou. Čtvercové stropní svítidlo s výškou pouhých 2,4 centimetru lze díky svému vyváženému a klidnému vzhledu snadno kombinovat s různým nábytkem a bytovými doplňky. Hliníkové tělo lampy je k dispozici ve třech barvách: bílá, zlatá a titanová. Kryt vyrobený z robustního opálového akrylátového skla je vybaven texturovaným povrchem pro rozptýlení světla bez oslnění. Malý světelný kryt má světelný výkon neuvěřitelných 1300 lumenů a vyzařuje teplé bílé, příjemné světlo. Napevno nainstalované LED diody může v případě potřeby vyměnit technik.
| Dlouho: | 18,0 cm |
|---|---|
| Šířka: | 18,0 cm |
| Výška: | 2,4 cm |
| Stmívatelné: | Ne |
| Světlá barva: | 3000 Kelvinů (teplá bílá) |
| Materiál konstrukce: | Hliník |
| Materiál potahu: | Plast/PVC |
| Barva: | Titan/Silber mat |
| Barevný kryt/stínítko: | Opál matný |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 1300 lm |
| Trvale instalovaná LED: | A |
| Výkon ve W / trvale instalovaná LED: | 15 W |
| LED třídy energetické účinnosti: | F |
| LED diody vyměnitelné: | Ano, od techniků |
| Vážená spotřeba energie: | 17,4 kw/1000h |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |
| Hmotnost netto: | 0,6 kg |