LED stropní svítidlo LERO, čtvercové, titan, 4000K
3 000,10 Kč*
- ultraplochý LED panel
- vhodný pro montáž na stěnu a strop
- třída ochrany II
Číslo výrobku: 071.0634-01
LED stropní svítidlo LERO, čtvercové, titan, 4000K
Kancelářské prostory, zasedací místnosti nebo dílny vyžadují objektivní, stimulující osvětlení a vysoký světelný výkon, aby se udržela vysoká koncentrace. S 2700 lumeny a 4000 Kelviny přesně tyto požadavky splňuje ultra ploché LED světlo LERO, které lze namontovat na stěnu nebo strop. Pouzdro je k dispozici v titanové nebo bílé barvě a je pouze 2,4 cm vysoké, což znamená, že světlo lze snadno připevnit na nízké stropy. Díky svému technicky puristickému vzhledu splývá s architekturou. Prostřednictvím energeticky úsporné LED diody LERO přispívá k udržitelnému a účinnému osvětlení. Neexistuje žádný ochranný vodič, protože svítidlo odpovídá třídě ochrany II.
| Dlouho: | 30,0 cm |
|---|---|
| Šířka: | 30,0 cm |
| Výška: | 2,4 cm |
| Stmívatelné: | Ne |
| Světlá barva: | 4000 Kelvinů (studená bílá) |
| Materiál konstrukce: | Hliník |
| Materiál potahu: | Plast/PVC |
| Barva: | Titan/Silber mat |
| Barevný kryt/stínítko: | Opál matný |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 2700 lm |
| Trvale instalovaná LED: | A |
| Výkon ve W / trvale instalovaná LED: | 27 W |
| LED třídy energetické účinnosti: | F |
| LED diody vyměnitelné: | Ano, od techniků |
| Vážená spotřeba energie: | 27,3 kw/1000h |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |
| Hmotnost netto: | 1,6 kg |