LED stropní svítidlo LERO, titan, kulaté, 23cm
2 140,33 Kč*
- ultra ploché LED světlo
- vhodné pro montáž na stěnu a strop
- puristický design
Číslo výrobku: 071.0622-02
LED stropní svítidlo LERO, titan, kulaté, 23cm
Kulaté zapuštěné stropní svítidlo z rodiny osvětlení LERO lze díky svému vyváženému a jednoduchému vzhledu snadno kombinovat s různými styly designu. Stínidlo je vyrobeno z robustního akrylátového skla, rám lampy je vyroben z hliníku a má povrchovou úpravu v bílé, titanové nebo matné zlaté barvě. Díky nízké výšce pouhých 2,4 centimetru je ideální pro základní osvětlení nízkých místností. Moderní LED technologie a světelný výkon působivých 2100 lumenů přinášejí do tmy spoustu světla, aniž by generovaly teplo. Jejich teplé bílé LED diody vytvářejí příjemnou a přátelskou atmosféru v obývacím pokoji, ložnici, šatně nebo pracovně. Napevno nainstalované LED diody může v případě potřeby vyměnit technik.
| Výška: | 2,4 cm |
|---|---|
| Průměr: | 23,0 cm |
| Stmívatelné: | Ne |
| Světlá barva: | 3000 Kelvinů (teplá bílá) |
| Materiál konstrukce: | Hliník |
| Materiál potahu: | Plast/PVC |
| Barva: | Titan/Silber mat |
| Barevný kryt/stínítko: | Opál matný |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 2100 lm |
| Trvale instalovaná LED: | A |
| Výkon ve W / trvale instalovaná LED: | 22 W |
| LED třídy energetické účinnosti: | F |
| LED diody vyměnitelné: | Ano, od techniků |
| Vážená spotřeba energie: | 25,2 kw/1000h |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |
| Hmotnost netto: | 0,8 kg |