Ovladač 26b K LED-KH 22-26W 230-240mA, stmívatelný
1 147,15 Kč*
- stmívatelné
- 230-240 mA, 45-82 voltů, 22-26 wattů
- délka 165 mm, šířka 50 mm, výška 15 mm
Číslo zboží:
Driver 26b K LED-KH22-26W 230-240mA dimm
Dostupnost:
Ihned
Připraveno k odeslání:
v do 1-4 pracovních dnů
Číslo výrobku: 290.0026-02
Ke stažení
Datenblatt DE - Datasheet EN
(0.42)
Popis
Ovladač 26b K LED-KH 22-26W 230-240mA, stmívatelný
| Dlouho: | 165 mm |
|---|---|
| Šířka: | 50 mm |
| Výška: | 15 mm |
| Konstantní napětí/konstantní proud: | 150-240 mA |
| Stmívatelné: | Ano |
| Stmívatelné s: | LED-stmívač, Stmívač zadní hrany |
| Materiál: | Plastický |
| Spotřeba energie ve W: | 22-26 W |
| Provozní napětí: | 45-82 V |
| Výstupní proud: | 230-240 mA |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |
| Hmotnost netto: | 0,10 kg |