Ovladač 6u (zástrčka)JINGNENG6WPX300 6W 20VD, nestmívatelný | 290.0006-21
Přejít na hlavní obsah Přeskočit na vyhledávání Přeskočit na hlavní navigaci
Popis
Ovladač 6u (zástrčka)JINGNENG6WPX300 6W 20VD, nestmívatelný
Dlouho: 76 mm
Šířka: 23 mm
Výška: 45 mm
Stmívatelné: Ne
Materiál: Plastický
Spotřeba energie ve W: 6 W
Provozní napětí: 20 V
Výstupní proud: 300 mA