LED stropní svítidlo LERO, kulaté, bílé, 4000K
2 873,94 Kč*
- ultra ploché LED stropní svítidlo
- vysoký světelný výkon
- puristický design
Číslo výrobku: 071.0633-02
LED stropní svítidlo LERO, kulaté, bílé, 4000K
Navzdory své nízké výšce pouhých 2,4 centimetru je válcové, ultraploché LED stropní svítidlo LERO skutečným silákem, pokud jde o světelný výkon. Celkem 2 700 lumenů je zabudováno v plochém hliníkovém krytu, který je k dispozici ve dvou barevných verzích: bílé a titanové. I když poskytuje dostatek světla i velkým místnostem, zůstává diskrétně v pozadí a ladí s nejrůznějšími styly bydlení. Kryt z opálově matného akrylátového skla zajišťuje rovnoměrný a příjemný světelný efekt. Studené bílé LED s 4 000 Kelviny poskytují stimulující světlo, které vytváří střízlivou atmosféru a je vhodné pro pracoviště, domácí kancelář nebo dílnu.
| Výška: | 2,4 cm |
|---|---|
| Průměr: | 30,0 cm |
| Světlá barva: | 4000 Kelvinů (studená bílá) |
| Materiál konstrukce: | Hliník |
| Materiál potahu: | Plast/PVC |
| Barva: | Bílý |
| Barevný kryt/stínítko: | Opál matný |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 2700 lm |
| Trvale instalovaná LED: | A |
| Výkon ve W / trvale instalovaná LED: | 27 W |
| LED třídy energetické účinnosti: | F |
| LED diody vyměnitelné: | Ano, od techniků |
| Vážená spotřeba energie: | 27,3 kw/1000h |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |
| Hmotnost netto: | 1,4 kg |