LED stropní svítidlo LERO, titanové, kulaté, 18cm
1 686,55 Kč*
- ultra ploché LED světlo
- vhodné pro montáž na stěnu a strop
- puristický design
Číslo výrobku: 071.0622-01
LED stropní svítidlo LERO, titanové, kulaté, 18cm
Kulaté stropní svítidlo LERO lze díky svému funkčnímu vzhledu snadno integrovat do místností s moderním prostředím. Bílá povrchová úprava držáku zušlechťuje hliníkové tělo lampy a plynule přechází do nerozbitného a robustního krytu ze saténového akrylátového skla. Za svůj neuvěřitelně plochý design a výšku pouhých 2,4 centimetru vděčí moderní LED technologii, takže je ideální pro základní osvětlení v nízkých místnostech. Jeho teplé bílé LED diody jsou instalovány na kruhové základně o průměru pouhých 18 centimetrů, které mají pozoruhodný světelný výkon 1300 lumenů a zajišťují příjemnou a přátelskou světelnou atmosféru. Napevno nainstalované LED diody může v případě potřeby vyměnit technik. Kromě bílé verze je k dispozici také v barvách zlatá matná a titanová.
| Výška: | 2,4 cm |
|---|---|
| Průměr: | 18,0 cm |
| Stmívatelné: | Ne |
| Světlá barva: | 3000 Kelvinů (teplá bílá) |
| Materiál konstrukce: | Hliník |
| Materiál potahu: | Plast/PVC |
| Barva: | Titan/Silber mat |
| Barevný kryt/stínítko: | Opál matný |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 1300 lm |
| Trvale instalovaná LED: | A |
| Výkon ve W / trvale instalovaná LED: | 15 W |
| LED třídy energetické účinnosti: | F |
| LED diody vyměnitelné: | Ano, od techniků |
| Vážená spotřeba energie: | 17,4 kw/1000h |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |
| Hmotnost netto: | 0,5 kg |