LED stropní svítidlo LERO, čtvercové, matné zlato, 30cm
1 845,37 Kč*
% 2 589,58 Kč* (Ušetřeno 28.74 %)- Povrch: matná zlatá
- moderní, současný styl
- Barva světla: 3000 Kelvinů (teplá bílá)
Číslo výrobku: 071.0623-030
LED stropní svítidlo LERO, čtvercové, matné zlato, 30cm
Stropní a nástěnné svítidlo LERO lze díky svému vyváženému vzhledu snadno kombinovat s klidným jednoduchým nábytkem. Rám lampy je vyroben z hliníku a má matný zlatý povrch a kryt je vyroben z plastu/PVC. S výškou pouhých 2,4 centimetru je ideální pro základní osvětlení místností s nízkými stropy. Světlo je vybaveno moderní LED technologií a světelným výkonem 2400 lumenů. Teplé bílé LED diody vytvářejí příjemnou a přátelskou atmosféru. Napevno nainstalované LED diody může v případě potřeby vyměnit technik. Svítidlo má třídu ochrany IP20 a třídu ochrany II.Neobsahuje tedy ochranný vodič.
| Dlouho: | 30,0 cm |
|---|---|
| Šířka: | 30,0 cm |
| Výška: | 2,4 cm |
| Stmívatelné: | Ne |
| Světlá barva: | 3000 Kelvinů (teplá bílá) |
| Materiál konstrukce: | Hliník |
| Materiál potahu: | Plast/PVC |
| Barva: | Zlatá matná |
| Barevný kryt/stínítko: | Opál matný |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 2400 lm |
| Trvale instalovaná LED: | A |
| Výkon ve W / trvale instalovaná LED: | 25 W |
| LED třídy energetické účinnosti: | F |
| LED diody vyměnitelné: | Ano, od techniků |
| Vážená spotřeba energie: | 28 kw/1000h |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |
| Hmotnost netto: | 1,6 kg |