Závěsné svítidlo ORIENTAL, 1-světlo, zlaté
18 534,49 Kč*
% 24 388,26 Kč* (Ušetřeno 24 %)- z rakouské produkce
- 24 karátové zlato
- SCHÖLER CRYSTAL®
Číslo výrobku: 060.1491-01
Závěsné svítidlo ORIENTAL, 1-světlo, zlaté
1-žárovkové závěsné svítidlo ORIENTAL je elegantní a elegantní se svými vysoce kvalitními materiály. Masivní mosazný rám je pozlacený 24 karátovým zlatem a je doplněn četnými krystaly SCHÖLER CRYSTAL®. S touto lampou vnesete do svého domova orientální nádech a lze ji báječně kombinovat s dalšími lampami ze stejnojmenné série. Samostatně nebo ve skupinách zavede diváka zpět do pohádek Arabské noci a navíc zajistí dobré osvětlení. V klasicky zařízených obývacích pokojích nebo jídelnách je ideální jako doplňkové osvětlení a vytváří působivé světelné efekty lomem světla. Na přání lze intenzitu jasu regulovat pomocí stmívače.
| Výška: | 56,0 cm |
|---|---|
| Průměr: | 15,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | G9 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Krystal |
| Kvalitní křišťálové závěsy: | SCHÖLER CRYSTAL® |
| Barva: | Zlato |
| Barevný kryt/stínítko: | Průhledná |
| Počet patic typu: | 1 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 1,4 kg |