ORIENTAL křišťálové nástěnné svítidlo, 2 žárovky, zlaté
51 410,86 Kč*
% 67 643,47 Kč* (Ušetřeno 24 %)- z rakouské produkce
- 24 karátové zlacení
- SCHÖLER CRYSTAL®
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 020.1141-01
ORIENTAL křišťálové nástěnné svítidlo, 2 žárovky, zlaté
Zářivé 24 karátové zlato a třpytivé krystaly SCHÖLER CRYSTAL® dělají z 2plamenného křišťálového nástěnného svítidla ORIENTAL něco velmi výjimečného. Ideální kombinace do klasicky zařízených obytných prostor, s širokými možnostmi využití. V předsíni nebo jako doplňkové osvětlení v obývacím pokoji poskytuje nejen dostatek světla, ale je i elegantním zařizovacím prvkem. Design připomíná velkolepé budovy z Orientu a zprostředkovává orientální opulentnost. Lampa se skládá z kopule tvořené pozlacenými mosaznými vzpěrami a křišťálovými řetězy a také závěsným křišťálovým závěsem. Dalším vrcholem je jediný elegantní krystal, který je namontován nad kopulí. Za krystaly jsou 2 patice E14, které mohou být vybaveny maximálně 40 watty. Lampa je také stmívatelná, takže světelné podmínky lze upravit dle libosti.
| Šířka: | 24,0 cm |
|---|---|
| Výška: | 73,0 cm |
| hloubka: | 33,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E14 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Krystal |
| Kvalitní křišťálové závěsy: | SCHÖLER CRYSTAL® |
| Barva: | Zlato |
| Barevný kryt/stínítko: | Průhledná |
| Počet patic typu: | 2 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 5,4 kg |