ORIENTAL stropní svítidlo, zlaté, 34cm
45 098,17 Kč*
% 59 339,30 Kč* (Ušetřeno 24 %)- Produkt z Rakouska
- stmívatelné stropní svítidlo
- SCHÖLER CRYSTAL®
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 071.0478-021
ORIENTAL stropní svítidlo, zlaté, 34cm
Stropní svítidlo ORIENTAL z vysoce kvalitních materiálů je elegantní a klasické v orientálním stylu. Čepice SCHÖLER CRYSTAL® a masivní mosazné díly pozlacené 24 karátovým zlatem spolu dokonale ladí a tvoří kopuli, která připomíná velkolepé orientální stavby. Možnosti využití jsou rozmanité, a tak jej lze instalovat do každého klasicky zařízeného obývacího pokoje, kde vzbudí rozruch. 3 žárovky v paticích E27 jsou ukryty za třpytivými křišťálovými závěsy. Lámáním světla vytvářejí jedinečné a působivé světelné odrazy. Stropní svítidlo je k dispozici v různých [verzích] (071.0478-021).
| Výška: | 30,0 cm |
|---|---|
| Průměr: | 34,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E27 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Krystal |
| Kvalitní křišťálové závěsy: | SCHÖLER CRYSTAL® |
| Barva: | Zlato |
| Barevný kryt/stínítko: | Průhledná |
| Počet patic typu: | 3 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 60 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 5,5 kg |