ORIENTAL stropní svítidlo, zlaté, 24cm
32 019,32 Kč*
% 42 131,05 Kč* (Ušetřeno 24 %)- Rakouská výroba
- 24 karátové zlato
- SCHÖLER CRYSTAL®
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 071.0478-02
ORIENTAL stropní svítidlo, zlaté, 24cm
Stropní svítidlo ORIENTAL je skutečně šperk a lze jej báječně kombinovat s dalšími svítidly ze stejnojmenné série. Vysoce kvalitní materiály vyrobené z masivních mosazných dílů pozlacených 24 karátovým zlatem a krystaly SCHÖLER CRYSTAL® tvoří kopuli, která nejen zajišťuje dobré osvětlení v požadované oblasti, ale je také zodpovědná za jedinečné hry světla. Díky svému designu vnese do vašeho domova nádech orientálního nádechu, kde se stane poutačem.
Je vybavena 3 zásuvkami G9 a může být vybavena maximálně 40 watty. Individuální regulace jasu je možná pomocí externího stmívání.
| Výška: | 32,0 cm |
|---|---|
| Průměr: | 24,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | G9 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Krystal |
| Kvalitní křišťálové závěsy: | SCHÖLER CRYSTAL® |
| Barva: | Zlato |
| Barevný kryt/stínítko: | Průhledná |
| Počet patic typu: | 3 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 3,2 kg |