ORIENTAL stropní svítidlo, zlaté, 17cm
20 493,31 Kč*
% 26 964,52 Kč* (Ušetřeno 24 %)- Výrobek z Rakouska
- 24 karátové zlato
- SCHÖLER CRYSTAL®
Číslo výrobku: 071.0478-01
ORIENTAL stropní svítidlo, zlaté, 17cm
Malý, ale pěkný! Nejmenší verze stropního svítidla ORIENTAL je stejně elegantní jako jeho velké sestry. Svým kopulovitým designem připomíná orientální stavby, které pomocí krystalů SCHÖLER CRYSTAL® a 24 karátovým zlatem pozlacených masivních mosazných dílů vytvářejí velkolepé hry světla.
Čirá křišťálová kapka, která je připevněna ke spodní části lampy, jí dává to jisté.
Uspořádané ve skupinách velmi dobře osvětlí požadovaný obytný prostor a jeho jas lze regulovat pomocí stmívače podle nálady a potřeb. Je vybavena 3 zásuvkami G9 a může být vybavena maximálně 40 watty.
| Výška: | 24,0 cm |
|---|---|
| Průměr: | 17,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | G9 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Krystal |
| Kvalitní křišťálové závěsy: | SCHÖLER CRYSTAL® |
| Barva: | Zlato |
| Barevný kryt/stínítko: | Průhledná |
| Počet patic typu: | 3 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 1,9 kg |